Veebitreeningud grupis


Alates septembrist 2021 toimuvad teraapilised online grupitreeningud kolmapäeviti kell 18.00-19.00 Zoomis!

Need sobivad eriti hästi, kui tunned, et oled natuke liiga pinges, liikumist on jäänud väheseks või häirib kaela- või seljavalu. Oodatud on loomulikult kõik, keda järgnev mingil moel kõnetab.
Teraapilistes treeningutes juhendan Sind läbi mõnusa protsessi, mille käigus saad luua parema suhte oma kehaga, leevendada stressi ja tõsta oma toonust ning energiataset.  Terapeudina mõistan hästi, kuidas erinevad pinged meie enesetunnet ja toimetulekut pärsivad ning soovin anda oma panuse, et oleksid ka keerulisematel aegadel oma ülesannete kõrgusel.

Trennidesse saad korra sisse piiluda järgneva video abil. Kui tahad täispikka proovitreeningut katsetada, siis kirjuta ja saadan selle Sulle tasuta. 


Tundides teeme liikuvust, toonust, tasakaalu, painduvust ja lõdvestumist arendavaid harjutusi. Tegeleme nii selja ja kaelaga, kui ka üldisemalt terve kehaga.  Suunan Sind harjutustes usaldama oma enda kogemust, et õpiksid ära tundma, mis Sulle hetkel kõige paremini sobib.

Treeningud toimuvad Zoom keskkonnas ja on järelvaadatavad 7 päeva ehk järgmise treeninguni.  Tasuta proovitreeningu näidisvideo saamiseks või treeningutega liitumiseks kirjuta teraapiakoda@gmail.com või saada FB sõnum oma e-maili aadressiga. Seejärel saadan kohe esimese video lingi postkasti ning edastadan ka igal nädalal tulevaste treeningute infot ja liitumiseks lingi. 

Valmistudes varu endale põrandal ruumi ning leia matt või vaip, kuhu saad ka selili heita. Võta lähedusse pleed ja veepudel ning pane selga mugavad riided. Ole sokkides või paljajalu, jalanõusid ei ole vaja.

Treeningu ajal võib olla kaamera lahti või kinni, nii nagu end paremini tunned. Harjutuste ajaks pane oma mikrofon hääletu peale, et ümbritsevate helide segunemist videos vältida.

Osaluspanus:
1 nädal 8 €
4 nädalat 28 €

Sissejuhatav proovitreening videona tasuta. 

Nädalasse kuulub üks online kohtumine ja järelvaatamised nii mitmel korral kui soovid. Kui ei saa osaleda online treeningul, aga soovid selle nädala treeningut kaasa teha, saad paluda järelvaatamise linki ja osaleda tagant järele.

Ülekande saab teha enne treeningut Terviseühing Teraapiakoda arveldusarvele EE302200221051006670 Swedbank. Soovi korral saadan arve.
Tasuda saab ka Stebby kaudu!

LIITU TREENINGUGA:

Email again:
Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega
Privaatsustingimused