Kutsun Sind alates septembrist liituma teraapiliste online grupitreeningutega kolmapäeviti kell 18.00-19.00!

Need sobivad eriti hästi, kui tunned, et oled natuke liiga pinges, liikumist on jäänud väheseks või häirib kaela- või seljavalu. Oodatud on loomulikult kõik, keda järgnev mingil moel kõnetab.
Teraapilistes treeningutes juhendan Sind läbi mõnusa protsessi, mille käigus saad luua parema suhte oma kehaga, leevendada stressi ja tõsta oma toonust ning energiataset.


Terapeudina mõistan hästi, kuidas erinevad pinged meie enesetunnet ja toimetulekut pärsivad ning soovin anda oma panuse, et oleksid ka keerulisematel aegadel oma ülesannete kõrgusel.

Treeningud koosnevad liikuvust, toonust, tasakaalu, painduvust ja lõdvestumist arendavatest harjutustest. Tegeleme nii selja ja kaelaga, kui ka üldisemalt terve kehaga. Sinna juurde harjutused, mis aitavad rahustada närvisüsteemi ja leevendada stressi.
Suunan Sind harjutuste soorituses usaldama oma enda kogemust, et õpiksid ära tundma, mis just Sulle hetkel toimib.

Treeningute abil hakkad oma keha paremini tajuma ka igapäevases elus, mis aitab pingeid ja valusid tõhusamalt vältida.
Rahulik harjutuste tempo, sõnalised ja visuaalsed juhised harjutuste soorituse osas ning tähelepanu suunamine oma aistingutele viivad Sind põnevale eneseavastamise teekonnale ja luban, et iga treeningu lõpus saad mõnusalt puhata ja nautida oma tegevuse vilju. Seda kõike sünergias teiste grupi liikmetega sealpool ekraani, samas siiski turvaliselt ja privaatselt oma isiklikus ruumis.

Treeningud toimuvad Zoom keskkonnas ja on järelvaadatavad 7 päeva ehk järgmise treeninguni.
Osalemiseks kirjuta palun teraapiakoda@gmail.com või saada FB sõnum oma e-maili aadressiga. Enne treeningut saadan lingi liitumiseks.
Valmistudes varu endale põrandal ruumi ning leia matt või vaip, kuhu saad ka selili heita. Võta lähedusse pleed ja veepudel ning pane selga mugavad riided. Ole sokkides või paljajalu, jalanõusid ei ole vaja.

Treeningu ajaks on soovitatav näidata end kaamerast, aga kui ei soovi, siis ei pea. Harjutuste ajaks pane oma mikrofon hääletu peale, et ümbritsevate helide segunemist videos vältida.

Osaluspanus:
Proovinädal 4 €
1 nädal 8 €
4 nädalat 28 €


Nädalasse kuulub üks online kohtumine ja järelvaatamised nii mitmel korral kui soovid. Kui ei saa osaleda online treeningul, aga soovid selle nädala treeningut kaasa teha, saad paluda järelvaatamise linki ja osaleda tagant järele.

Ülekande saab teha enne või pärast treeningut Terviseühing Teraapiakoda arveldusarvele EE302200221051006670 Swedbank. Soovi korral saadan arve.
Tasuda saab ka Stebby kaudu!

LIITU TREENINGUGA:

Email again:
Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega
Privaatsustingimused