Füsioterapeut Gregor Pruunsild

Füsioterapeut Gregor Pruunsild

Minu tööalased kogemused on seotud peamiselt traumade ja operatsioonide järgsete seisunditega, eakate ning sportlaste taastusravi ja füsioteraapiaga. Minu poole tasub pöörduda, kui vajad taastumist operatsioonidest, traumadest, parandada toimetulekut krooniliste haigustega või eaga seonduvate liikumisraskustega.

Füsioteraapia juurde viis mind pikaajaline spordilembelisus ja suur soov leida lahendusi nii enda kui ka teiste skeletilihassüsteemi vaevustele. Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõppe 2020. aastal cum laude ning jätkan hetkel lisaks Teraapiakojas töötamisele õpinguid magistrantuuris. 

Olen alati omanud suurt huvi inimorganismi ja mitmete erinevate spordialade vastu, tunnen end kodus nii jõusaalis, jooksurajal kui ka tennise-, korvpalli- ja disc golfi väljakul. 

Leian, et füsioteraapias peab olema põhirõhk indiiviidikesksel lähenemisel. Me oleme kõik erinevad ja meid mõjutavad igapäevaelus lugematu arv tegureid, mida ei pruugi tihti isegi tähele panna. Sellel kõigel on aga suur mõju füüsilisele heaolule. Seetõttu proovime teraapiakäigus leida just spetsiaalselt Sulle sobivad lahendused.

Teraapiakojas pakun individuaalseid vastuvõtte ja tulen vajadusel ka Sinu koju.

Oman füsioterapeudi kvalifikatsiooni 6. taset ja olen leitav kutseregistris.  

Broneeri aeg