Füsioterapeut Gregor Pruunsild

Füsioterapeut Gregor Pruunsild

Minu tööalased kogemused on seotud peamiselt traumade ja operatsioonidest tingitud seisunditega, eakate ning sportlaste taastusravi ja füsioteraapiaga. Minu poole tasub pöörduda, kui vajad liikumisvõime parandamist pärast traumat või operatsiooni, parandada toimetulekut krooniliste haigustega või eaga seonduvate liikumisraskustega.

Füsioteraapia juurde viis mind pikaajaline spordilembelisus ja suur soov leida lahendusi nii enda kui ka teiste luu-lihaskonna vaevustele. Inimorganism ja mitmed erinevad spordialad on mind alati huvitanud, tunnen end kodus nii jõusaalis, jooksurajal kui ka tennise-, korvpalli- ja disc golfiväljakul.

Leian, et füsioteraapias peab olema põhirõhk indiiviidikesksel lähenemisel. Meid mõjutavad igapäevaelus lugematu arv tegureid, mida ei pruugi tihti isegi tähele panna. Sellel kõigel on aga suur mõju füüsilisele heaolule. Sinu eripära arvestades proovime teraapias leida just Sulle sobivad lahendused.

 

Teraapiakojas pakun individuaalseid vastuvõtte ja tulen vajadusel ka Sinu koju.

Haridus:

2022 – Tartu Ülikool, MSc füsioteraapia (cum laude). Magistritöö: Puusaliigese esmase plaanilise täieliku endoproteesimise järgne taastusravi Eestis aastatel 2010-2020

2020 – Tartu Ülikool, BSc füsioteraapia (cum laude)

Töökogemus:

2020 - …       Teraapiakoda

2020 – 2022 Tartu Ülikooli Kliinikum, ortopeedia osakond

2022 - …       Tartu Ülikooli Kliinikum, erakorralise ortopeedia (traumatoloogia) osakond

 

Oman füsioterapeudi kvalifikatsiooni 7. taset ja olen leitav kutseregistris.Broneeri aeg