Lihashooldus sobib Sulle, kui ei ole olulisi vaevusi ega probleeme, aga keha vajab aeg-ajalt lõõgastumist ja taastumist erinevatest koormustest. Näiteks kui teed sageli trenni, osaled spordivõistlustel või on füüsilist laadi igapäevatöö.

Teenus sisaldab massaaži, venitusi, liikuvus- ja lõdvestusharjutusi nii passiivselt (terapeut teeb massaaži käigus) kui ka aktiivselt (ise tehes terapeudi juhendamisel). Tegevustes võidakse kasutada erinevaid vahendeid, nagu näiteks füsiorull, teraapiapall vms.


Lihashoolduse tagajärjel paraneb pehmete kudede ainevahetus ja koormusjärgne taastumine. Vähenevad füüsilisest koormusest tingitud lihaspingeid ning taastub lihaste elastsus ja liigeste liikuvusulatus.

Üks seanss kestab 45-60 minutit.

NB! Teraapiakoja teenuseid saab osta ka Stebby süsteemi kaudu. 
Võimalik on osta teenuseid piletitena või kasutada koha peal tööandja poolt eraldatud krediiti ID-kaardi alusel. Mõlemal juhul on vajalik ID-kaardi näitamine.

Kehtib maksuvabastus tööandja poolt kompenseeritud teenustele. Kõik meie füsioterapeudid on erialase diplomiga ja/või leitavad kutseregistris, mis on maksuvabastuse eelduseks.

Teenustele on võimalik osta kinkekaarte!

BRONEERI AEG:

Email again:
Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega
Privaatsustingimused