Ravimassaaž aitab leevendada lihaspingeid ja lihasvalusid ning soodustada lõdvestumist. Massaaži toimel paranevad organismi taastumisprotsessid ja ainevahetus ning tõuseb energiatase.  Ravimassaaži teeme füsioteraapia osana või  eraldiseisvalt, vastavalt Sinu seisundile, soovile ja vajadusele. Enne massaaži uurime veidi tervislikku tausta ja kehalist seisundit, et oskaksime arvestada Sinu eripäradega. Tegeleme põhjalikumalt probleemsete piirkondadega ja soovitame vahel lisaks ka paar harjutust või nippi uute pingete ennetamiseks.


Ravimassaaži teenus kestab orienteeruvalt 45 minutit. Pakume eelkõige terapeutilise suunitlusega massaaži ja pikki üldmassaaže ei tee. 

NB! Teraapiakoja teenuseid saab osta ka Stebby süsteemi kaudu. 
Võimalik on osta teenuseid piletitena või kasutada koha peal tööandja poolt eraldatud krediiti ID-kaardi alusel. Mõlemal juhul on vajalik ID-kaardi näitamine.

Massaažiteenusele tööandja kompensatsiooni puhul maksuvabastus ei laiene. Kui tööandja tasub tervisekulusid, soovitame pöörduda füsioteraapiasse või lihashooldusesse, milles kombineerime erinevaid tegevusi. Kõige parem on pöörduda väljendades oma soovi, mille osas soovid abi või arengut. Siis valime sobivaimad lahendused. 

Teenustele on võimalik osta kinkekaarte!  

BRONEERI AEG:

Email again:
Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega
Privaatsustingimused