Massaaž                                                                                   Broneeri aeg

Massaaž aitab leevendada lihaspingeid ja nendest tingitud vaevusi, parandada kudede ainevahetust ning rahustada närvisüsteemi. See kutsub esile meeldiva lõõgastuse, vallandab organismi taastumisprotsessid ning annab heaolutunde. Enne massaažiga alustamist küsime sinu enesetunde ja tervise kohta ning hindame kehalist seisundit. Sellest lähtuvalt saame keskenduda massaažil rohkem tähelepanu vajavatele piirkondadele ning arvestada võimalike vastunäidustuste või eripäradega. Massaaži käigus kasutame erinevaid massaaživõtteid, pehmekoeteraapiat ja venitustehnikaid ning huvi korral nõustame ja anname kaasa soovitusi igapäevaeluks.

 Massaaž ja lihashooldus aitavad tõhusamalt taastuda treeningkoormustest ja suurematest füüsilistest pingutustest. 

Kaelamassaaž

Kui tunned häirivaid või valusaid pingeid kaelas, pead on raske pöörata või liigutada, kael on kange, siis sobib sulle hästi kaelamassaaž. Võimalik, et kaelapingetest tekivad ka peavalud ja sel juhul on oluline peavalude vähendamiseks tegeleda just lihaspingete ja stressi leevendamisega. Kaela, pea ja õlavöötme massaaž on sel juhul suureks abiks. Kasutame lisaks massaažile ka teisi pehmekoeteraapia võtteid nagu näiteks triggerpunktide mõjutamist, venitustehnikaid ja liigeste liikuvust parandavaid võtteid.


Seljamassaaž

Seljamassaaž aitab leevendada lihaspingetest, stressist ja ülekoormustest tingitud ebamugavust ja valu seljas. Seljamassaažis tegeleme tavaliselt terve selja ulatuses nii alaselja kui ka vaagna piirkonnaga, samuti ülaselja ja kaelaga. Tegevuste valikul lähtume individuaalsetest vajadustest ja seisundist. 

Lisaks massaažile nõustame elustiili, harjutuste ja koormuste reguleerimise osas, et toime oleks tõhusam ja toimuks positiivne areng parema enesetunde ja elukvaliteedi poole. Kui tunned vaevusi seljas, siis anna teada, mis muret teeb ja vaatame, kuidas Sind aidata saame.

Spordimassaaž

Spordimassaaž sobib sportlastele ja harrastussportlastele, kes soovivad aidata kaasa treeningutest ja võistlustest taastumisele või valmistada lihaskond paremini ette eesootavaks võistluseks. Spordimassaaž on sügavam kui klassikaline massaaž, vajadusel kasutatakse erinevaid pehmekoeteraapia võtteid ning venitusi. Terapeut arvestab spordiala spetsiifikat ning pöörab rohkem tähelepanu enam koormust saavatele piirkondadele.


Massaažiteenusega ei saa kasutada tööandja maksuvabastusega tervisekompensatsiooni. Kui soovid seda kasutada, siis sobivad tervise ja heaolu parandamiseks meie individuaalsete harjutuste või lihashoolduse teenused. Vahel kompenseerib töökoht või tervisekindlustus ka massaaži. Täpsemat infot küsi tööandjalt. Sama kehtib, kui pöördud teenusele Stebby kaudu.


BRONEERI AEG

Privaatsustingimused