Massaaž                                                                                   Broneeri aeg


Massaaži teeme füsioteraapia käigus lihaspingete ja lihasvalude leevendamiseks ning närvisüsteemi lõõgastuse ja taastumisprotsesside esilekutsumiseks. Lihaspinged ja lihaste vähene elastsus võivad oluliselt häirida normaalset liikumist ja hea enesetunde saavutamist. Enamasti peidavad lihaspinged end just kaelas, õlavöötmes ning alaseljas ja vaagnapiirkonnas. Olenevalt igapäevaelu eripäradest ja koormustest võivad pingeseisundid kujuneda ka mujale, näiteks jalalihastesse, kui on vaja näiteks palju seista või käelihased, kui töö, hobi või spordiala paneb suuremat koormust kätele. 

Massaažil on oluline roll paljude krooniliste haigustega seonduvate probleemide leevendamisel ning vigastuste järgselt lihaste paranemise soodustamisel. Massaaž ja lihashooldus aitavad tõhusamalt taastuda treeningkoormustest ja suurematest füüsilistest pingutustest. 

Kui pöördud meie juurde teenusele, siis esmalt uurime, missugused mured või pinged sind vaevavad ja leiame sulle sobiva lähenemise. Enamasti kombineerime massaaži teiste füsioteraapia võtetega, näiteks soovitame juurde harjutusi, koduseid tegevusi, paremaid tööasendeid või anname nõu tõhusamaks puhkuseks ja taastumiseks.

Kaelamassaaž

Kui tunned häirivaid või isegi valusaid pingeid kaelas, pead on raske pöörata või liigutada, kael on kange, siis sobib sulle hästi kaelamassaaž ja füsioteraapia. Võimalik, et kaelapingetest tekivad ka peavalud ja sel juhul on oluline peavalude vähendamiseks tegeleda just lihaspingete ja stressi leevendamisega. Kaela, pea ja õlavöötme massaaž on sel juhul suureks abiks. Lisaks massaažile kasutame ka teisi pehmekoeteraapia võtteid nagu näiteks triggerpunktide mõjutamist, venitustehnikaid ja liigeste liikuvust parandavaid võtteid.


Seljamassaaž

Seljamassaaž aitab leevendada lihaspingetest, stressist ja ülekoormustest tingitud ebamugavust ja valu seljas. Seljamassaažis tegeleme tavaliselt terve selja ulatuses nii alaselja kui ka vaagna piirkonnaga, samuti ülaselja ja kaelaga. Tegevuste valikul lähtume individuaalsetest vajadustest ja seisundist. Seljamassaaž on tavaliselt osa terviklikumast füsioteraapiateenusest. Lisaks massaažile nõustame elustiili, harjutuste ja koormuste reguleerimise osas, et toime oleks tõhusam ja toimuks positiivne areng parema enesetunde ja elukvaliteedi poole. Kui tunned vaevusi seljas, siis anna teada, mis muret teeb ja vaatame, kuidas Sind aidata saame.BRONEERI AEG

Privaatsustingimused