Veebinõustamine                                                                 Broneeri aeg


Füsioteraapia veebis 
võimaldab video teel suheldes saada probleemist või eesmärgist ülevaate, hinnata visuaalselt liikumist ja kehalist seisundit ning soovitada terapeutilisi harjutusi liikumise või enesetunde parandamiseks. Nõustame ka igapäevategevustega seotud asendite, liikumismustrite ja kehalise aktiivsuse osas. 

Individuaalne treening veebi teel aitab Sul end kodus või tööl paremini tunda, kehaliselt areneda ja pingeid vähendada, eriti kui igapäevaelus on vähe liikumist ja liiga palju istumist.  Näiteks saad füsioterapeudi abil treenida kaela, õlavöödet või alaselga pingest vabamaks ning muuta end tööasenditele vastupidavamaks. Veebi teel saame nõustada ka rasedaid ja sünnitusjärgseid naisi ning leida neile sobivaid harjutusi. Samuti, kui vaevavad liigne stress või isegi ärevus, on võimalik toetada ja õpetada lõdvestusharjutusi pingete leevendamiseks.


Teenusel osalemiseks on vajalik   internetiühendusega arvuti või telefon, vaba põrandapind, et vajadusel põrandal maas harjutusi sooritada, võimlemismatt või vaip, mugavad riided ja olemasolevad treeningvahendid, kui on. 

Broneeri aeg

Privaatsustingimused