FÜSIOTERAAPIA VEEBI TEEL
Füsioteraapia veebis võimaldab video teel suheldes saada probleemist või eesmärgist ülevaate, hinnata visuaalselt liikumist ja kehalist seisundit ning soovitada terapeutilisi harjutusi liikumise või enesetunde parandamiseks. Nõustame ka igapäevategevustega seotud asendite, liikumismustrite ja kehalise aktiivsuse osas. 

INDIVIDUAALSED VEEBITREENINGUD
Individuaalne treening veebi teel aitab Sul end kodus või tööl paremini tunda, kehaliselt areneda ja pingeid vähendada, eriti kui igapäevaelus on vähe liikumist ja liiga palju istumist.  Näiteks saad füsioterapeudi abil treenida kaela, õlavöödet või alaselga pingest vabamaks ning muuta end tööasenditele vastupidavamaks. Praegu, kui on soov koroonakriisiga seoses kontaktseid teenuseid vältida, sobib see eriti hästi. Veebi teel saame nõustada ka rasedaid ja sünnitusjärgseid naisi ning leida neile sobivaid harjutusi. Samuti, kui vaevavad liigne stress või isegi ärevus, on võimalik toetada ja õpetada lõdvestusharjutusi pingete leevendamiseks.

Individuaalne veebitreening kestab kuni 60 minutit, mille käigus hindame seisundit, teeme erinevaid harjutusi ja leiame Sulle sobivaimad. Kui on soovi, saab lisateenusena koostada ka harjutuskava ja e-mailile saata.


Teenusel osalemiseks on vajalik   internetiühendusega arvuti või telefon, vaba põrandapind, et vajadusel põrandal maas harjutusi sooritada, võimlemismatt või vaip, mugavad riided ja olemasolevad treeningvahendid, kui on. 

NB! Teraapiakoja teenuseid saab osta ka Stebby süsteemi kaudu. 
Võimalik on osta teenuseid piletitena või kasutada koha peal tööandja poolt eraldatud krediiti ID-kaardi alusel. Mõlemal juhul on vajalik ID-kaardi näitamine.

Kehtib maksuvabastus tööandja poolt kompenseeritud teenustele. Kõik meie füsioterapeudid on erialase diplomiga ja/või leitavad kutseregistris, mis on maksuvabastuse eelduseks.

Teenustele on võimalik osta kinkekaarte!  

BRONEERI AEG:

Email again:
Kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega
Privaatsustingimused