FÜSIOTERAAPIA ja massaaž


Füsioteraapia
 aitab hoida keha toimiva ja liikuvana, leevendada lihaste ja liigeste vaevusi ning taastada häirunud liikumisvõimet. Samuti saab erinevate füsioteraapiavõtete abil oluliselt vähendada vaimset pinget ja stressi ning parandada nii toimetulekut igapäevaelus.

Füsioteraapia aitab Sind, kui Sul on lihaspinged, selja-ja kaelavalud, pingepeavalud, liigeste liikuvuspiiratus, rühiprobleemid, kroonilised liikumiselundkonda mõjutavad haigused, rasedusaegsed või sünnitusjärgsed vaevused, üldine pinge ja stress.


Massaaži 
 abil saab efektiivselt vabastada kehasse kogunenud pingeid ja leevendada neist tingitud vaevusi. 

Põhjalikumalt tegeleme probleemsete piirkondadega, samas käsitleme keha tervikuna. 

Massaaživõtete juurde kuuluvad ka liikuvust parandavad mobiliseerimisvõtteid ja lõõgastavaid venitused, mis parandavad lihaste toonust, liigeste liikuvust, vere- ja lümfiringlust ning turgutavad organismi üldist energiataset. 

Massaaž kuulub sageli füsioteraapiaprotsessi sisse, aga sobib ka omaette protseduurina hea enesetunde eest hoolitsemiseks, kui olulisi probleeme või muresid kurta ei ole.


Füsioteraapia imikutele ja lastele
 toetab nende eakohast kehalist arengut nii normaalsetes tingimustes kui ka haiguste ning arenguliste probleemide korral. Teraapia käigus saame välja selgitada, missugused harjutused, liikumised või kodused tegevused just Sinu lapsele sobivad ja mis just tema kehalist arengut positiivses suunas edasi viivad.  


Vastuvõtule tulles ei ole tingimata vaja endale eelnevalt sobivat teenust välja valida. Seda saab teha koos terapeudiga, arvestades Sinu soove ja vajadusi. 

Mis kohtumisel toimub?

Esmalt suhtleme ja selgitame välja pöördumise põhjuse, soovid ja eesmärgid.

Kui on ainult massaažisoov, uurin lisaks tervislikku tausta ja seda, kas on häirivaid pingeid või vaevusi. Seda selleks, et tagada parim oodatud tulemus.

Füsioteraapia puhul hindame kehalist seisundit täpsemalt:
- Millised on kehahoiak ja liikumismustrid;
- Kas esineb liikuvuspiiranguid, lihasnõrkust, ülemäärast pinget või funktsionaalseid probleeme;
- Mil moel sümptomid väljenduvad ja millest võivad tuleneda;
- Millised on elustiil ja liikumisharjumused.

Järgnevalt saame otsustada, missugused teraapiavõtted annaks parima tulemuse.

Teraapias kombineerime
- manuaalset pehmekoeteraapiat, massaaži
-
terapeutilisi harjutusi
- liigutusmustrite ja asendite korrigeerimist
- konsultatsiooni ja nõustamistÜks teraapiatund kestab tavaliselt 60 minutit. Esimesel korral võib minna 75 minutit. Olenevalt olukorrast saab valida ka 45 või 90 minuti pikkuseid seansse.​ Väikeste lastega on tavaliselt sobivaimaks 30- või 45-minutilised kohtumised.

Teraapiasse tulles võtta kaasa
 mugavad, vaba liikumist võimaldavad riided!    

NB! Teraapiakoja teenuseid saab osta ka SportID süsteemi kaudu siit: https://sportid.ee/pos/teraapiakoda
Võimalik on osta teenuseid piletitena või kasutada koha peal tööandja poolt eraldatud krediiti ID-kaardi alusel. Mõlemal juhul on vajalik ID-kaardi näitamine.

Kehtib maksuvabastus tööandja poolt kompenseeritud teenustele. Oman füsioterapeudi diplomit, mis tõendab maksuvabastust võimaldavat kvalifikatsiooni.
Täpsem info Maksu- ja Tolliameti kodulehel.

Lähinädalate vabad ajad leiad siit. 

vabad ajad

Kui neist sobivat ei leia, siis helista või kirjuta ja otsime teisi aegu.

Oled oodatud Teraapiakotta füsioteraapiasse! 

Kirjuta oma soov: 

Email again: